Festiwal Muzyki Organowej "Organy Archikatedry"

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:15 przez OrganDomi.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej „ORGANY ARCHIKATEDRY” zaliczany jest do najpoważniejszych warszawskich festiwali i najpoważniejszych festiwali organowych w Europie.

Każdego roku festiwal gości doskonałych organistów-wirtuozów z niemal całego świata, którzy zapewniają bardzo wysoki poziom artystyczny przedsięwzięcia.

Program oraz więcej informacji o koncertach znajdziecie Państwo na stronie: Fundacji Festiwal Muzyki Sakralnej

 

                                                                                                                                                                                                              Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów.

 

 

Wcześniejsze Nowości

Poszukiwani wolontariusze!

Szczegółowy plan działania oraz podział obowiązków ustalają koordynatorzy poszczególnych działów. Serwis dla każdego wolontariusza oferuje miejsce w Redakcji, email w domenie MusicamSacram.pl oraz zniżki na wszystkie nasze publikacje. Dodatkowo po…

Aplikacja Musicam Sacram na Androida

Mamy przyjemność ogłosić Państwu, że dostępna już jest aplikacja MusicamSacram na system Android (od wersji 4.0 wzwyż). Oferuje ona możliwość pobrania na komórkę propozycji śpiewów na 2 dni (wszystkie oficja), a ponadto pozwala na rozpoznawanie śpiewanego…

Udoskonalony system opisów instrumentów

W ostatnich dniach udało nam się wprowadzić dość znaczne zmiany w systemie służącym do zarządzania opisami instrumentów w naszej bazie danych, które na pewno poszerzą możliwość dokumentacji organów piszczałkowych.