Aplikacja Musicam Sacram na Androida

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:14 przez jcuryllo.

Mamy przyjemność ogłosić Państwu, że dostępna już jest aplikacja MusicamSacram na system Android (od wersji 4.0 wzwyż). Oferuje ona możliwość pobrania na komórkę propozycji śpiewów na 2 dni (wszystkie oficja), a ponadto pozwala na rozpoznawanie śpiewanego dźwięku. Co najważniejsze - zapewniamy opiekę nad aplikacją - tzn. w razie wykrycia błędów szybko je naprawimy, a jeśli nie to gwarantujemy zwrot pieniędzy

Aplikacja została stworzona przez serwis MusicamSacram i oferuje ona obecnie możliwość podglądu propozycji śpiewów na 2 dni oraz pomiar podstawowego tonu na wejściu mikrofonu. Po zapisaniu propozycji w pamięci urządzenia mobilnego możliwe jest ich odczytanie nawet bez dostępu do Internetu.
Mamy nadzieję, że aplikacja pomoże w codziennej pracy Organistów, umożliwiając im korzystanie z naszych propozycji śpiewów, bez konieczności posiadania dostępu do Internetu czy drukowania propozycji na papierze.

Aplikację można znaleźć w sklepie Google po wyszukaniu frazy "Musicam Sacram" lub poprzez link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.musicamsacram

Wcześniejsze Nowości

Udoskonalony system opisów instrumentów

W ostatnich dniach udało nam się wprowadzić dość znaczne zmiany w systemie służącym do zarządzania opisami instrumentów w naszej bazie danych, które na pewno poszerzą możliwość dokumentacji organów piszczałkowych.

Festiwal muzyki organowej i kameralnej w Słupsku

Koncerty odbywają się od 2 lipca do 6 sierpnia w kościele św. Jacka w Słupsku o godzinie 19tej.

Festiwal Bachowski w Świdnicy

XVI FESTIWAL BACHOWSKI odbędzie się w Świdnicy w dniach 23 VII - 2 VIII 2015 roku.

Tomczak
Tomczak 2024-02-12 07:34:38
W momencie kiedy wchodzę w link w google play wyświetla mi błąd :(
Da się coś na to zaradzić?
aniagrac
aniagrac 2023-12-25 02:53:38
Nie mogę pobrać aplikacji? W sklep play w ogóle mi takiej aplikacji nie wyświetla że jest dostępna