Pakiet premium

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników


Konto PREMIUM to funkcje znacząco poprawiające wygodę korzystania z serwisu:Brak reklam Google (na stronie i w aplikacji mobilnej)
Dostęp do archiwalnych propozycji śpiewów do 13 miesięcy wstecz oraz tyle ile mamy opracowane wprzód
Dostęp do archiwalnych propozycji utworów organowych oraz tyle ile mamy opracowane wprzód
Dostęp do archiwalnych slajdów na niedziele i święta oraz tyle ile mamy opracowane wprzód


Cena pakietu za 1 miesiąc:

12.99 zł

8.99 zł

Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Funkcjonalność zakupionych treści cyfrowych jest opisana powyżej, przy czym do aplikacji mobilnej odnosi się tylko brak reklam, a reszta odnosi się do strony internetowej (włącznie z brakiem reklam). Zakupiony pakiet jest ważny przez miesiąc od daty zaksięgowania wpłaty przez system. Przysługuje Ci 14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny, zgłoszenie reklamacji lub odstąpienie od umowy. Email do reklamacji lub zwrotów: admin@musicamsacram.pl. Kontakt pocztowy do sprzedawcy i jego dane znajdują się w regulaminie. Żądanie zostanie rozpatrzone w ciągu 14 dni.
Dostępne formy płatności to przelewy elektroniczne oraz inne formy płatności udostępnione przez PayU.
Korzystanie z zakupionych funkcjonalności wymaga zalogowania się do serwisu MusicamSacram.pl korzystając z przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge lub Safari w najnowszych wersjach i/lub zalogowania się do najnowszej wersji naszej aplikacji mobilnej na urządzeniu mobilnym z systemem Android 5 lub nowszym. Ponadto wymaga dostępu do połączenia internetowego oraz włączonej obsługi plików cookies.
Dostawa funkcjonalności odbędzie się najpóźniej do 24 godzin od czasu zaksięgowania wpłaty przez dostawcę płatności. Funkcjonalność zostanie przypisana do konta MusicamSacram.pl, na którym był zalogowany klient podczas zakupu. Faktura (jeśli zostanie zamówiona przed dokonaniem płatności) zostanie doręczona drogą elektroniczną najpóźniej do 10 dnia miesiąca następującego po zakupie. Administratorem Danych Osobowych jest Administrator określony w regulaminie strony.
Udostępnianie materiałów wchodzących w skład pakietu Premium osobom trzecim jest zabronione.