Życzenia wielkanocne 2015

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:10 przez jcuryllo.

W imieniu całej Redakcji serwisu MusicamSacram.pl chciałbym Państwu złożyć życzenia Wesołych Świąt Wielkanocnych - aby mimo naszego trudu włożonego w przygotowanie uroczystości, a może właśnie przez ten trud - mogliśmy je przeżyć w błogosławiony sposób: w łasce Bożej, pośród rodziny, w zgodzie ze znajomymi. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy nas potrzebnymi łaskami i wynagrodzi nas za poświęcony trud.

Szanowni Państwo,
od kilku w okresie przedświątecznym (zarówno świąt Bożego Narodzenia jak i świąt Wielkanocnych) w Internecie krąży poniższy mem (lub jego odmiany):

1324775579_by_silvestr4_600.jpg

 

Otóż nie zgadzam się z takim pojmowaniem naszej posługi podczas świąt. No bo cóż mam Państwu życzyć? Smutnych świąt? Nie wydaje mi się.

W imieniu całej Redakcji serwisu MusicamSacram.pl chciałbym Państwu złożyć właśnie życzenia Wesołych Świąt Wielkanocnych - aby mimo naszego trudu włożonego w przygotowanie uroczystości, a może właśnie przez ten trud - mogliśmy je przeżyć w błogosławiony sposób: w łasce Bożej, pośród rodziny, w zgodzie ze znajomymi. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy nas potrzebnymi łaskami i wynagrodzi nas za poświęcony trud.

Pragnę również przypomnieć, że wielką pomocą w przygotowaniu uroczystości Triduum Paschalnego będzie publikacja naszych redaktorów: Wielki Tydzień i Wielkanoc.

 

Józef Curyłło
MusicamSacram.pl

 

Wcześniejsze Nowości

Warsztaty liturgiczne w Poznaniu

Warsztaty "Chór w kościele" - dla dyrygentów, organistów, księży, osób zakonnych, animatorów muzycznych, studentów kierunków muzycznych (dyrygentura, edukacja muzyczna, muzyka kościelna).

VI Ogólnopolska pielgrzymka organistów i muzyków kościelnych na Jasną Górę

Zapraszamy wszystkich organistów i muzyków kościelnych na pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 28 marca o godzinie 9.00.

Komunikator serwisu MusicamSacram

Mamy niezmierną przyjemność zaprezentować Państwu platformę umożliwiającą bezpośrednią komunikację między użytkownikami naszego serwisu. Dzięki niej możliwe jest przekazywanie informacji tekstowych, zdjęć, plików oraz szkiców graficznych w czasie…