Napisane w dniu 2017-01-20 17:24:55 przez jcuryllo.

Oddajemy w państwa ręce długo oczekiwane forum. Jest ono w pełni zintegrowane ze stroną, a więc gdy zalogujemy się na stronę od razu jesteśmy zalogowani na forum i vice versa. Gwarantujemy, że będzie ono ciągle rozwijane, a więc będą się pojawiać nowe funkcjonalności (w zasadzie z tygodnia na tydzień). Forum zostało tak stworzone że, nie powinno być problemów z wyświetlaniem go na żadnych popularnych urządzeniach (w tym komórkach). Jeśli tylko pojawi się jakikolwiek błąd to proszę mnie poinformować (admin@musicamsacram.pl), a zostanie naprawiony najpóźniej w ciągu tygodnia.

Informujemy również, że każdy Użytkownik może utworzyć swoją własną stronę profilową (w edycji profilu - to tylko jedno kliknięcie) i zamieścić na niej informacje o sobie, w tym np. ofertę dla młodych par, które chciałyby dowiedzieć się nieco o organiście. Mam nadzieję, że będzie to niejako wizytówka organisty w naszej społeczności i świetne miejsce do wzajemnego poznania. Już niedługo (po sesji ) do ww. profilu zostaną dodane nowe pola, które jak mniemam okażą się bardzo przydatne. Zostanie także dodany system prywatnych wiadomości pomiędzy Użytkownikami oraz możliwość wgrywania własnych nagrań.

Niech to będzie pewien znak, że ciągle się rozwijamy, a więc nasza sytuacja wygląda przeciwnie do tego czego chciałyby powstające, jak grzyby po deszczu, strony zajmujące się podobną tematyką, które jednak nie oferują w nic wartego uwagi, a tylko rozbijają zgromadzoną wokół naszego serwisu społeczność. Czy nie łatwiej i nie lepiej po prostu dołączyć do nas i wesprzeć coś, co ma już solidne podstawy? Pozostawiamy to pytanie bez odpowiedzi dla tychże nieżyczliwych nam osób.

Wcześniejsze Nowości

Kilka zmian technicznych

W ciągu ostatnich dni wprowadziłem kilka zmian technicznych w serwisie, które mają ułatwić i usprawnić korzystanie z jego zasobów. Omawiane zmiany nie są wielkie, ale warto o nich wspomnieć i krótko je omówić.

Uwaga: Zmiana terminu Koncertu organowego w Warszawie

Informujemy że z przyczyn technicznych koncert organowy w parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie, który miał się odbyć 31 maja 2014 roku o godzinie 19.15 został przeniesiony na 07.06.2014.

Ełckie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

Ełckie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej. Schola Gregoriana Sancti Cassimiri - istnieje od roku 2008, a jej założycielem jest Mariusz Perkowski – wokalista i dyrygent, związany z muzyką kościelną. Scholę tworzą białostoccy muzycy – śpiewacy,…