|| Bałtycki Konkurs Chórów "Pomerania Cantat"

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:56 przez jcuryllo.

W dniach 28-29 maja 2016 roku w Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku odbędzie się || Bałtycki Konkurs Chórów "Pomerania Cantat"

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniach 28-29 maja 2016 roku odbędzie się II Bałtycki Konkurs Chórów „Pomerania Cantat”.
Tym razem zmagania chórów odbywały się będą w auli II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Słupsku. W jury konkursu zasiądą: Prof. Anna Domańska (A.Muz. Łódź), Prof. Dariusz Dyczewski (A.Sz.Szczecin), Prof. Marcin Tomczak (A.Muz. Gdańsk).
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem  konkursu, wypełnienia karty zgłoszenia i udziału w naszym konkursie, który, mamy nadzieję, przyniesie wykonawcom i słuchaczom wiele wrażeń i emocji artystycznych. Dodatkowe informacje na stronie internetowej Konkursu i profilu Facebook.

foto.php?rodzaj=festiwal&fwid=498

Źródło: || Bałtycki Konkurs Chórów "Pomerania Cantat"

Wcześniejsze Nowości

Koncert z okazji Jubileuszu 30-lecia Chóru Kameralnego

Dnia 23 stycznia 2016 roku o godzinie 19.00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbędzie się koncert z okazji Jubileuszu 30-lecia Chóru Kameralnego

KAŻDE STWORZENIE ŚPIEWAJ - koncert z okazji jubileuszu 24-lecia działalności Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie.

Dnia 29 listopada o godzinie 19.00 w kościele św. Ducha w Warszawie odbędzie się koncert pod tytułem KAŻDE STWORZENIE ŚPIEWAJ - koncert z okazji jubileuszu 24-lecia działalności Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w…

Koncert z cyklu "Bog-Honor-Ojczyzna" - św. Maksymilian Maria Kolbe

29 listopada o godzinie 12.45 w kościele garnizonowym pw św. Jana Pawła II w Warszawie odbędzie się koncert z cyklu "Bog-Honor-Ojczyzna" - św. Maksymilian Maria Kolbe