KAŻDE STWORZENIE ŚPIEWAJ - koncert z okazji jubileuszu 24-lecia działalności Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie.

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:55 przez jcuryllo.

Dnia 29 listopada o godzinie 19.00 w kościele św. Ducha w Warszawie odbędzie się koncert pod tytułem KAŻDE STWORZENIE ŚPIEWAJ - koncert z okazji jubileuszu 24-lecia działalności Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie.

Koncert zatytułowany KAŻDE STWORZENIE ŚPIEWAJ...
Kierownikiem i dyrygentem Chóru jest Paweł Hruszwicki.

W programie zespół zaprezentuje Anonimy staropolskie, Chorał gregoriański, a także utwory kompozytorów:
Aichinger, Farrant, Stabile, Lotti, Telemann, Gall, Górecki, Koszewski, Sawa, Mendelssohn, Bruckner, Strawiński...

Serdecznie Państwa zapraszamy, wstęp na koncert jest wolny.

foto.php?rodzaj=news&nid=5996

Źródło: KAŻDE STWORZENIE ŚPIEWAJ - koncert z okazji jubileuszu 24-lecia działalności Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie.

Wcześniejsze Nowości

Koncert z cyklu "Bog-Honor-Ojczyzna" - św. Maksymilian Maria Kolbe

29 listopada o godzinie 12.45 w kościele garnizonowym pw św. Jana Pawła II w Warszawie odbędzie się koncert z cyklu "Bog-Honor-Ojczyzna" - św. Maksymilian Maria Kolbe

Wspomnienie św. Cecylii

Redakcja MusicamSacram.pl składa najlepsze życzenia wszystkim Muzykom kościelnym z okazji dnia naszej Patronki. Niech Święta Cecylia wyprosi nam u Pana wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo za życia, a po śmierci udział w Jego chwale.

XVI Festiwal Kolęd i Pastorałek "Spotkania z Kolędą"

W dniach od 27 grudnia do 17 stycznia w Bielsko-Białej odbędzie się XVI Festiwal Kolęd i Pastorałek "Spotkania z Kolędą"