IX Ogólnopolski Festiwal Chóralny i Warsztaty CALVARIA CANTANS

Napisane w dniu 2022-07-28 01:01:46 przez jcuryllo.

Miejsce: Góra Kalwaria , I Niepubliczna Szkoła Muzyczna ORFEUSZ
Data rozpoczęcia: 2022-08-22
Zapraszamy chórzystów i wokalistów do Góry Kalwarii na 6-dniowe letnie warsztaty wokalno-chóralne, odbywające się w ramach festiwalu "Calvaria Cantans".
Indywidualne zajęcia z emisji głosu poprowadzą znakomici śpiewacy i pedagodzy: Mateusz Myrlak i Marta Zamoyska-Makowska, zaś zajęcia chóralne renomowani dyrygenci: Zbigniew Szablewski i Tadeusz Czechak. W ramach festiwalu w sobotę 27.08 odbędzie się konkurs wokalny, a laureaci tego konkursu wystąpią w niedzielę 28.08 w I części Koncertu Finałowego. W II części tego koncertu zaprezentują się wszyscy uczestnicy warsztatów w programie chóralnym, wieńczący cały festiwal.
Wpisowe dla grup zorganizowanych, młodzieży i studentów oraz emerytów powyżej 60-roku życia wynosi 450 zł (w tym wyżywienie).Możemy też pośredniczyć w załatwieniu noclegów.
Zapisy: www.promotus.pl
Szczegóły 502522490.

Źródło: IX Ogólnopolski Festiwal Chóralny i Warsztaty CALVARIA CANTANS

Wcześniejsze Nowości

XV Śląskie Święto Pieśni Chóralnej MAGNIFICAT - Ogólnopolski Konkurs Chóralny

Ogólnopolski Konkurs Chóralny to część XV Śląskiego Święta Piesni Chóralnej MAGNIFICAT organizaowanego przez Śląski Związek Chórów i Orkiestr. Konkurs odbywa się w Bytomiu - Bobrku w kościele p.w. Świętej Rodziny dnia 19.11.2022 r. 

Chóry…

VI MIĘDZYNARODOWY KONKURS CHÓRALNY "Cantu Gaudeamus"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
w Międzynarodowym Konkursie Chóralnym „Cantu Gaudeamus”
którego VI edycja odbędzie się
w dniach 3 – 4 grudnia 2021 roku
w pięknej Auli Magna barokowego Pałacu Branickich 
w…

XVI Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. H.M. Góreckiego

Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. H.M. Góreckiego powraca do kalendarza festiwali chóralnych!   Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią ogłaszamy nowy regulamin XV edycji festiwalu. Znajdziecie w nim Państwo między innymi: zasady…