Chrześcijanin człowiek z pasją

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:12 przez jcuryllo.

Nasza inicjatywa nie kończy się na sprawach ściśle związanych z liturgią. Staramy się również promować muzykę organową, liturgiczną oraz wszelakie aktywności mające na celu rozwój osoby pod względem duchowym - również pośród najmłodszych. Z tego względu MusicamSacram.pl objęło Honorowy Patronat nad konkursem "Chrześcijanin człowiek z pasją" zorganizowanym przez Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Szkół nr 9 w Poznaniu.

W poniższym materiale wideo chcielibyśmy Państwu przedstawić sylwetki zwycięzców konkursu oraz ich zainteresowania, a w szczególnie wywiad z małym Jasiem, którego pasją jest pisanie (malowanie) ikon. Wiele z  nich można zobaczyć na załączonym nagraniu.

Natomiast na oficjalnej stronie SKC można znaleźć listę zwycięzców konkursu. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy rozwijania swoich pasji!

 

Wcześniejsze Nowości

Nowa wersja Kalendarza Organisty

Po ponad dwóch latach udostępniamy znacznie zmodyfikowaną wersję Kalendarza Organisty, która umożliwia między innymi automatyczne wyszukiwanie śpiewów oraz eksport do kilku najbardziej popularnych formatów plików

Koncert organowy Tomasza Adama Nowaka

6 czerwca 2015 roku o godzinie 19.00 w kościele Ewangelicko-Augsburskim Świętej Trójcy w Warszawie odbędzie się koncert znamienitego wirtuoza muzyki organowej Tomasza Adama Nowaka - laureata wielu międzynarodowych konkursów, jedynego Polaka w historii,…

XII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Musica Sacra 6-7 maja 2015

Temat konferencji: „Tradycja i współczesność w muzyce sakralnej”. Sala Kameralna (aula) w budynku czerwonym Akademii Muzycznej w Gdańsku.