Sztuka improwizacji - koncert Tomasza Orlowa

Napisane w dniu 2017-01-20 17:25:02 przez Tymoteusz.

Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się 28 września 2014 roku o godzinie 17.00 w kościele pod wezwaniem św. Krzyża - Górczyn w Poznaniu przy ulicy Częstochowskiej 16.

Koncert jest w całości improwizowany. W programie improwizacje w różnych stylach i formach: niemieckiego baroku, romantyzmu, francuskiego symfonizmu.

Wcześniejsze Nowości

Uaktualnienia i nowe funkcjonalności

W ostatnim czasie serwis doczekał się wielu zmian usprawniających oraz poszerzających ofertę serwisu. Wszystkie z nich przebiegły pomyślnie, dzięki czemu możemy pochwalić się największą ofertą tego typu w Europie.

Spotkanie w ramach kursu chorału gregoriańskiego wg metody Solesmes

20 września (sobota), w godz. 11:00-19:00, w klasztorze Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Otwocku (ul. Reymonta 68/70) odbędzie się pierwsze w diecezji warszawsko-praskiej spotkanie w ramach kursu chorału gregoriańskiego wg metody Solesmes, które…

Koncert organowy z cyklu “Spotkania z kulturą u Pani Kujaw"

Dnia 28 września (niedziela) o godzinie 15:00 odbędzie się koncert organowy z cyklu “Spotkania z kulturą u Pani Kujaw” w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju - Pani Kujaw w Markowicach. Wykonawcą będzie prof. Bartłomiej Bokszczanin z…