Mały problem techniczny

Mały problem techniczny

Posty 1 - 3 z 3


Posługa: Organista
Miasto: Chojnice
Offline
2016-04-29 20:51:25  

Otóż "dodałem" nowy instrument. Teraz chciałbym do tego artykułu dodać zdjęcie, z tym że nie mogę nic zrobić - wchodzę w zakładkę "zarządzanie" i tam nie ma tego artykułu. Nie da się edytować ani nic z tych rzeczy. Czy mógłby ktoś zaradzić? Lub, jeśli nie tu powinienem o tym pisać, skierować w odpowiednie miejsce?



Błogosławieni uprawiający muzykę, albowiem oni niebo na ziemię sprowadzają.


Posługa: Organista
Miasto: Tarnów
Offline
Utworzono: 2016-04-29 21:59:48 Zmodyfikowano: 2016-04-29 22:01:11  

Witam serdecznie!


Nie istnieje instrument w bazie danych, który byłby przypisany do Pana. Napomknę tylko, że moderatorzy ani tym bardziej zwykli użytkownicy nie mają możliwości usunięcia instrumentu, tak więc zostają dwie możliwości:


- Dodał Pan instrument będąc niezalogowanym - wtedy instrument zostałby dodany, ale bez przypisania do Pana,


- Instrument nie został dodany (np. z powodu kiepskiego połączenia do Internetu).


 


Proszę mi podać miejscowość i miejsce instrumentu to będę mógł zweryfikować, która sytuacja miała miejsce. Jeśli pierwsza to uda się to naprawić bez problemu, jeśli druga to konieczne będzie przesłanie opisu jeszcze raz. Może Pan to napisać tutaj, chociaż chyba lepszym kanałem pomocy jest mój email: admin@musicamsacram.pl lub adres moderatorów opisów instrumentów instrumenty@musicamsacram.pl (przy czym oni więcej mogą pomóc w kwestiach merytorycznych, a do mnie lepiej zgłaszać się z problemami typowo technicznymi). 



Kto się napił starego, nie chce potem młodego – mówi bowiem: »Stare jest lepsze« (Łk 5,39)

Jesteś wolny? Nie szukaj żony! (1 Kor 7,27)


Posługa: Organista
Miasto: Chojnice
Offline
2016-04-30 15:42:42  

Dzięki, pozdrawiam.


 



Błogosławieni uprawiający muzykę, albowiem oni niebo na ziemię sprowadzają.

Szybka odpowiedź