Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralno-Pasyjnej w Szczecinie 2024 r.

Napisane w dniu 2024-01-04 13:00:05 przez jcuryllo.

Miejsce: Szczecin , Kościół pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Przyjaciół Żołnierza 45 w Szczecinie
Data rozpoczęcia: 2024-03-22

Serdecznie zapraszamy chóry z Polski i Europy na Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralno-Pasyjnej w Szczecinie!

W 2024 roku odbędzie się już jedenasta edycja tego prestiżowego wydarzenia o randze konkursu międzynarodowego. Festiwal na stałe zapisał się już w kalendarzu ważnych wydarzeń kulturalnych,  odbywających się w Szczecinie. 

Od 2014 roku w festiwalu wystąpiło łącznie około 180 chórów z Polski, Niemiec, Litwy, Mołdawii, Hiszpanii, Włoch i innych krajów. W festiwalu łącznie wzięło udział prawie 5 tysięcy osób!
Nie przegap okazji do występów przed międzynarodową publicznością, spotkania z innymi chórami i profesjonalnymi dyrygentami oraz posłuchania muzyki sakralnej w wykonaniu najlepszych zespołów z Polski i ze Świata.

Zapraszamy na kolejny Festiwal Muzyki Sakralno-Pasyjnej w Szczecinie wszystkie chętne chóry, dyrygentów, a także publiczność. 

Na wszystkie koncerty oraz przesłuchania konkursowe – WSTĘP WOLNY!Źródło: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralno-Pasyjnej w Szczecinie 2024 r.

Wcześniejsze Nowości

IX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kalwaria Pacławska 2024

Zapraszamy do udziału w IX Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej! Z przyjemnością informujemy, że w dniach 27-28 stycznia 2024 r., już po raz dziewiąty, odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kalwarii…

Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Przy choince"

Serdecznie zapraszam na Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Przy choince", który odbędzie się we Wrocławiu 27.01.2024. Szczegóły niebawem - regulamin, karta zgłoszeń i inne.

Sebastian Sikora
Polskie Stowarzyszenie Animatorów…

XVI Ogólnopolski Festiwal Pieśni Wielkopostnej - Kielno 2024

Szanowni Państwo,
 
zapraszamy chóry i zespoły chóralne z całego kraju na XVI Ogólnopolski Festiwal Pieśni Wielkopostnej - Kielno - 2024. Do tej pory Festiwal funkcjonował pod nazwą Pomorski; od 2024 przyjmuje tytuł Ogólnopolskiego. Festiwal…