XV PODKARPACKI PRZEGLĄD CHÓRÓW ~PIEŚNI PASYJNE~

Napisane w dniu 2023-02-14 01:01:45 przez jcuryllo.

Miejsce: Radymno
Data rozpoczęcia: 2023-03-25
Szanowni Państwo!   Centrum Kulturalne w Przemyślu wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radymnie, Parafią Rzymskokatolicką w Radymnie oraz Polskim Związkiem Chórów i Orkiestr Oddział w Rzeszowie organizuje po raz piętnasty PODKARPACKI PRZEGLĄD CHÓRÓW w Radymnie, tematyką którego są Pieśni Pasyjne   Przegląd ten ma charakter konkursu i odbędzie się 25 marca 2023 r. (tj. sobota) w Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Radymnie, początek godz. 1000.   Zapraszamy serdecznie chóry działające na terenie województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w Przeglądzie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija: 8 marca 2023 r. /decyduje data stempla pocztowego/.   Pragniemy poinformować, iż z okazji XV edycji Przeglądu wybraliśmy utwór obowiązkowy, przeznaczony do wykonania a cappella podczas prezentacji konkursowej, którym jest: „Wielbimy Krzyż”  w oprac. Dominika Lasoty. Partytury chóralne dołączone są do niniejszego e-maila (opracowanie na chór mieszany 3-głosowy, mieszany 4-głosowy, 3-głosowy chór męski, a także 3-głosowy chór żeński).
Wszelkie zapytania odnośnie Przeglądu prosimy kierować do Centrum Kulturalnego w Przemyślu, informacji udziela instruktor Małgorzata Glesman: tel. /16/ 678 20 09 wew. 531, e-mail: m.glesman@ck.przemysl.pl. Informacje dostępne są również na naszej stronie internetowej: https://www.ck.przemysl.pl/.

Źródło: XV PODKARPACKI PRZEGLĄD CHÓRÓW ~PIEŚNI PASYJNE~

Wcześniejsze Nowości

IX KONKURS PIEŚNI CHÓRALNEJ IM. CZESŁAWA PRUDLA W LYSKACH

Wójt Gminy Lyski serdecznie zaprasza do udziału w IX Konkursie Pieśni Chóralnej im. Czesława Prudla w Lyskach. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i na stale wpisał się w kulturalny program Gminy Lyski, stając się ważnym…

Ogólnopolski Konkurs Muzyki Sakralnej "Dona nobis pacem"

Szczegóły już niebawem

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralno-Pasyjnej w Szczecinie

REGULAMIN
Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralno-Pasyjnej w Szczecinie 2023 r. 
 
1. ORGANIZATORZY 
Fundacja Morze Kultury 

2. WSPÓŁORGANIZATORZY 

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie