XIV Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej - Kielno 2022

Napisane w dniu 2021-11-17 13:25:01 przez jcuryllo.

Miejsce: Kielno , Kościół św. Wojciecha
Data rozpoczęcia: 2022-04-02
Szanowni Państwo,
mamy wielką przyjemność zaprosić chóry i zespoły chóralne z całego kraju na festiwal do pięknej kaszubskiej miejscowości Kielno.
GCKSiR w Szemudzie  organizuje festiwal z potrzeby kultywowania dawnych i współczesnych pieśni oraz z potrzeby promocji i wsparcia ruchu chóralnego (po lockdownie). Festiwal adresowany jest do chórów  świeckich oraz do chórów kościelnych różnych wyznań.  Szczegóły i regulamin na stronie www.gcksirszemud /kafelek Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej lub na portalu fb.me/festiwalszemud. Informacji udziela Leszek Walkowiak - koordynator festiwalu, adres: gckszemud@wp.pl

Źródło: XIV Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej - Kielno 2022

Wcześniejsze Nowości

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika

Na stronie www.mfkip.pl ruszyły zapisy do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Do końca listopada można wybrać jeden z 37 rejonów eliminacji w Polsce, Litwie, Ukrainie i Białorusi. Dwie lub trzy wykonane kolędy mogą…

Konkurs Chórów w ramach XXXI Tyskich Wieczorów Kolędowych

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Miejskie Centrum Kultury w Tychach powraca z prestiżowym ogólnopolskim konkursem chórów podczas Tyskich Wieczorów Kolędowych, które odbędą się w Tychach w dniach 9-15 stycznia 2022 roku!

Jak co roku,…

XXV Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu

Szanowni Państwo,
Z nieukrywaną radością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni o Morzu, który odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Wejherowie!

Przed nami wyjątkowa jubileuszowa edycja! Wydarzenie…