XXI Festiwal Pieśni Chóralnej "Leć o pieśni, leć sokołem" w Czersku

Napisane w dniu 2019-08-05 12:25:01 przez jcuryllo.

Miejsce: CZERSK , Kościół pw. Św. Marii Magdaleny
Data rozpoczęcia: 2019-09-29

XXI Festiwal Pieśni Chóralnej w Czersku odbędzie się 29 września 2019 r. tradycyjnie już w gościnnych progach czerskiej świątyni - kościele pw. św. Marii Magdaleny w Czersku. 
Organizatorami Festiwalu są: Burmistrz Czerska, Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Czersku, Ośrodek Kultury w Czersku oraz Chór „Lutnia”.

Patronat honorowy nad imprezą objął Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna oraz Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk i Starosta Chojnicki Marek Szczepański.
Nagrodę specjalną za wykonanie utworu z repertuaru Stanisława Moniuszki ufundował Rektor Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. 

Wszystkich miłośników pięknego śpiewu chóralnego zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, w szczególności amatorskie chóry Polski północnej. 
Regulamin i karta zgłoszenia:  http://www.okczersk.pl/n/xxi-festiwal-piesni-choralnej-lec-o-piesni-lec-sokolem-czersk-2019 



Źródło: XXI Festiwal Pieśni Chóralnej "Leć o pieśni, leć sokołem" w Czersku

Wcześniejsze Nowości

X Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Pieśni Maryjnej Częstochowa-Koziegłowy 2019

R E G U L A M I N
X MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU CHÓRALNEJ PIEŚNI MARYJNEJ
CZĘSTOCHOWA - KOZIEGŁOWY 2019
  Cele Festiwalu Popularyzacja maryjnych kompozycji chóralnych nierozerwalnie związanych
z tradycjami chrześcijańskimi.…

Koncert Studenckiego Chóru Uniwersytetu Państwowego w Mińsku

W środę 17 lipca br. o godz. 18:30 w Sanktuarium św. Faustyny w Warszawie przy ul. Żytniej 1 odbędzie się koncert Studenckiego Chóru Uniwersytetu Państwowego w Mińsku. 
Dyrygować będzie Olga Minenkova.

Podczas koncertu usłyszymy:

Koncert chóru Razzle Dazzle "Love Africa"

Zapraszamy na koncert chóru "Razzle Dazzle", który w świeżym repertuarze zaprasza Was w podróż po najdalszych, muzycznych zakątkach świata. Na słuchaczy czeka między innymi blok utworów namibijskich, tych tradycyjnych i współczesnych, które "Razzle…