Napisane w dniu 2017-09-19 12:13:21 przez pawk100.

Miejsce: Pawłowice
Data rozpoczęcia: 2017-09-19
Artysta: Chór mieszany TRYL

Serdecznie zapraszamy na koncert kompozytorski Pani Aleksandry Garbal, który odbędzie się w ramach Triduum Maryjnego z okazji Rekoronacji Matki Bożej Toszeckiej - w najbliższą sobotę, 23.09.2017r., o godz. 19.00 w Toszku - kościół p.w. św. katarzyny Aleksandryjskiej.
To zawsze zaszczyt i radośc dla chóru, kiedy może śpiewać prawykonania utworów rodzimego kompozytora - Pani Aleksandra boweim, oprócz tego, że od 25 lat zajmuje się kompozycją, jest również czynna chórzystką - śpiewając z nami wytrwale pięknym sopranem!
Gorąco zapraszamy na ten koncert, jak również na pozostałe wydarzenia w ramach Triduum Maryjnego - szczegóły na załączonym plakacie!Źródło: Koncert!

Wcześniejsze Nowości

Muzyka warszawskich organistów we Włochach

Koncert „Muzyka warszawskich organistów we Włochach” W programie:
Feliks Rączkowski – „Bogurodzica”,
Marian Sawa – Fantazja „Święty Boże”,
Stanisław Moryto – Antyfony Maryjne na sopran i organy: „Alma Redemptoris Mater”, „Ave Regina…

I MIĘDZYNARODOWY KONKURS DUETÓW ORGANOWYCH PER ORGANO A QUATTRO MANI

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych organistów, muzyków koncertujących oraz miłośników muzyki organowej do udziału w I MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE DUETÓW ORGANOWYCH PER ORGANO A QUATTRO MANI,…

Bóg Ciebie Ochrzcił! Bóg dał Ci siłę

Dotychczas oratorium to wybrzmiało w znanych polskich sanktuariach, np. na św. Krzyżu, w klasztorze oo. Cystersów w Jędrzejowie, gdzie znajdują się relikwie bł. Wincentego Kadłubka, jednego z najważniejszych kronikarzy polskich, czy w Trzebnicy, gdzie…