Serwis MusicamSacram odznaczony za bezpieczeństwo

Napisane w dniu 2017-01-20 17:28:47 przez jcuryllo.

Dumnie ogłaszamy, że nasz serwis uzyskał ocenę A+ firmy Qualys Inc. jako odpowiedź na test bezpieczeństwa związanego ze stosowaniem certyfikatu SSL. Jest to najwyższa możliwa ocena przyznawana przez tę firmę. Przeznaczona jest tylko dla serwisów wyróżniających się pod względem bezpieczeństwa użytkowników.

Ogólnie rzecz biorąc firma stosuje skalę ocen od A do F, przy czym ocena A jest najlepsza, a ocena F najgorsza. Niemniej serwery wyróżniające się wybitnym poziomem bezpieczeństwa mogą otrzymać oceną A+ i ta właśnie przypadła naszemu serwisowi. Dla porównania dodam, że serwis Facebook otrzymał ocenę B, a polskie serwisy religijne wiara.pl - ocenę C, a niedziela.pl - ocenę F (są to oceny na dzień 21-07-2016).  Każda osoba może w dowolnym momencie sama sprawdzić ocenę wskazanego serwisu korzystając z narzędzia na stronie firmy Qualys Inc. 

Nie chcemy tutaj jakoś negować bezpieczeństwa podanych wyżej przykładowych serwisów - bezpieczeństwo serwera chociaż ważne to jest tylko składową ogólnych zabezpieczeń - ale raczej skupić się na pokazaniu naszego podejścia do tematu. Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest dla nas sprawą priorytetową. Idąc dalej tym tropem: użytkownicy są dla nas najważniejsi i będziemy robili wszystko, aby korzystanie z serwisu było dla nich przyjazne, bezpieczne i pomocne.

Wcześniejsze Nowości

VIII Spotkania chóralne w Radomsku

Stowarzyszenie Muzyki Chóralnej CANTABILE
Miasto Radomsko
oraz
Miejski Dom Kultury w Radomsku

Zapraszają

Chóry i Zespoły do udziału w kolejnej
VIII edycji Spotkań chóralnych,
które odbędą się w…

II Zagłębiowski Festiwal Organowy!

24 lipca rusza na terenie Diecezji Sosnowieckiej II Zagłębiowski Festiwal Organowy. Do 2 października odbędzie się aż 16 koncertów. Wydarzenia obejmują koncerty muzyki organowej kameralnej, jazzowej oraz elektronicznej. Usłyszeć będzie można wybitnych…

Cracovia Music Festival 2017

9. Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Krakowie (Polska)

27.09. - 01.10.2017

KRAKÓW - jedno z dwunastu najbardziej liczących się miast na świecie

Była stolica Polski jest jednym z ostatnich przez masową…