V Koncert Urodzinowy pt. "No turning back - Bez odwrotu"

Napisane w dniu 2017-01-20 17:26:15 przez pawk100.

7. lutego 2016 o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Katowicach odbędzie się "V Koncert Urodzinowy Katowickiego Chóru Gospel Sound pt. "No turning back - Bez odwrotu" Bilety w cenie 20 zł można nabyć w Miejskim Domu Kultury przy ul. Markiefki 44a w Katowicach Serdecznie zapraszamy!

Miejsce: Katowice , Miejski Domu Kultury ,ul. Markiefki 44a
Data rozpoczęcia: 2016-01-19
Artysta: GOSPEL SOUND - Katowicki Chór Gospel

Już 7. lutego 2016 o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury "Bogucice-Zawodzie", Oddział "Bogucice" w Katowicach rozpocznie się jubileuszowy V Koncert Urodzinowy Katowickiego Chóru Gospel Sound. Na ten szczególny dzień członkowie chóru pod dyrekcją Jolanty Mitko, we współpracy z Gabrielą Gąsior i Brianem Fentressem, przygotowali zupełnie nowy repertuar. Materiał opracował muzycznie pianista, aranżer i kompozytor Artur Wypich. Na scenie, obok niemal dwudziestoosobowego, czterogłosowego chóru, zagrają współpracujący z chórem instrumentaliści: Maciej Chrobok (gitara elektryczna), Robert Lubowiecki (instrumenty perkusyjne), Beniamin Pilch (perkusja) oraz Kuba „WouX” Wołkiewicz (gitara basowa).
 
Na koncert zatytułowany "No turning back – Bez odwrotu" została zaproszona w roli gościa specjalnego Gabriela Gąsior – znana i ceniona wokalistka i instruktorka gospel, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ze szklanego ekranu znana jest głównie z wykonania utworu Czesława Niemena "Obok nas" podczas opolskich SuperDebiutów
w roku 2014.
 
Po koncercie odbędzie się otwarcie wystawy śląskiego fotografa Tomasza Kawki pt. "Gospel Sound - to już 5 lat!". Autor zdjęć od początku towarzyszy chórowi podczas większości wydarzeń, zatrzymując w kadrze najważniejsze i najciekawsze momenty.
 
Przewidziano także czas na spotkanie i rozmowy ze wszystkimi wykonawcami, możliwość zakupu płyt Gabrieli Gąsior i zespołu Holy Noiz, z którym współpracuje, oraz wspólne zdjęcia.
 
Bilety na wydarzenie (w cenie 20 zł) można nabyć w Miejskim Domu Kultury przy ul. Markiefki 44a
w Katowicach. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów organizacji koncertu.
 
Można wesprzeć organizację V Koncertu Urodzinowego, dokonując wpłaty dowolnej kwoty darowizny na konto Stowarzyszenia Gospel bez Granic:
BGŻ S.A. 75 2030 0045 1110 0000 0403 4440
tytułem: "Darowizna na cele kulturalno-edukacyjne stowarzyszenia”.
 
Serdecznie zapraszamy!Źródło: V Koncert Urodzinowy pt. "No turning back - Bez odwrotu"

Wcześniejsze Nowości

MUZYCZNE ROZMAITOŚCI - Interpretacje muzyki chóralnej

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina zaprasza 24.01.2016 roku o godz 17.00 na Koncert Katedry Dyrygentury Chóralnej - "MUZYCZNE ROZMAITOŚCI - Interpretacje muzyki chóralnej". Bezpłatne bilety wstępu dostępne od 18 stycznia 2016

Kolędujemy!

24.01.2016r. o godz. 16.00 w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku odbędzie się koncert kolęd

Koncert noworoczny Chóru ATH

22 stycznia o godz. 18.00, w sali 133, budynek L, Akademia Techniczno-Humanistyczna (ul. Willowa 2, Bielsko-Biała) odbędzie się koncert noworoczny Chóru ATH - Wstęp tylko z zaproszeniami