"Cicha noc" na chór i orkiestrę smyczkową

Napisane w dniu 2017-01-20 17:26:11 przez pawk100.

Dnia 16 stycznia w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie o godz. 18:00 odbędzie się koncert "Cicha noc" na chór i orkiestrę smyczkową. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Miejsce: Kraków , Muzeum Narodowe ,Al. 3 Maja 1
Data rozpoczęcia: 2016-01-16
Artysta: Chór Insieme i Orkiestra Kameralna Fresco Sonare

Już 16 stycznia w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie (Al. 3 Maja 1) o 18.00, wyjątkowy koncert! "Cicha noc" na chór i orkiestrę smyczkową, w opracowaniu Macieja Małeckiego. Chór Insieme i Orkiestrę Kameralną Fresco Sonare poprowadzi Monika Bachowska. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!Źródło: "Cicha noc" na chór i orkiestrę smyczkową

Wcześniejsze Nowości

Koncert kolęd "Cicha noc" na chór i orkiestrę smyczkową w opr. Macieja Małeckiego

Już w sobotę 9 stycznia o 18.00 w Sali Kominkowej Dworku Białoprądnickiego (Budynek Główny) odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd. "Cichą noc" na chór i orkiestrę smyczkową wykonają Chór Insieme i Orkiestra Kameralna Fresco Sonare pod batutą Moniki…

Magiczne Święta

Dnia 6 stycznia w sali koncertowej Wydziału Muzyki ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 83 w Rzeszowie o godzinie 18.00 odbędzie się koncert pt Magiczne Święta

koncert kolęd i pastorałek w Lutomiersku

Dnia 24 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 10.00 w kościele Salezjanów w Lutomiersku odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Salezjańskiej Szkoły Muzycznej.