Życzenia Bożonarodzeniowe 2015

Napisane w dniu 2017-01-20 17:26:04 przez jcuryllo.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia składamy szanownym użytkownikom, a szczególnie wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój serwisu MusicamSacram.pl, najserdeczniejsze życzenia szczęścia, radości, miłości i zadowolenia z życia.

Puer natus in Bethlehem, Alleluia.
Unde gaudet Jerusalem. Alleluia.
Hic jacet in præsepio, Alleluia.
Qui regnat sine termino. Alleluia.

 

Słowa średniowiecznego hymnu głoszą nam, że Dzieciątko, które panuje nad wszystkim narodziło się w żłobie. Niech to wydarzenie za przyczyną Dzieciątka Jezus napełni nas Jego pokorą oraz obdarzy wieloma łaskami, przede wszystkim wprowadzając pokój, radość i szczęście do naszego życia. Niech nauczy nas dzielić się miłością z bliskimi i czerpać zadowolenie z naszych codziennych sytuacji.

Chcielibyśmy równocześnie życzyć wszystkim użytkownikom szczęśliwego Nowego Roku, który nieustannie się do nas zbliża. Będzie to dla nas kolejna szansa na zmianę swojego życia i realizację postawionych planów. Przy pomocy Łaski Bożej każdy z nas będzie mógł wprowadzać w życie katolickie ideały i wartości, czego serdecznie życzymy i do czego zachęcamy. 

Korzystając z tej okazji chcemy podziękować wszystkim osobom, które zdecydowały się pomagać serwisowi MusicamSacram.pl. To dla nas wielka przyjemność, że serwis może się ciągle rozwijać. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku nasza współpraca zaowocuje kolejnymi inicjatywami i pomoże w codziennej posłudze społeczności Muzyków Kościelnych.

Administracja
MusicamSacram.pl

 

 

0ca69a562d4e2c80ecd744e90f213c0a.jpg

 

Wcześniejsze Nowości

VI Diecezjalny Przegląd Chórów, Scholi i Zespołów „PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI”

3 stycznia 2016 r. (niedziela), godz. 17.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach odbędzie się VI Diecezjalny Przegląd Chórów, Scholi i Zespołów „PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI”. Honorowy patronat: Ksiądz Bp Roman Pindel

X Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej - Szemud 2016

12 marca 2016 r Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie zaprasza chóry z całej Polski do udziału w "X Pomorskim Festiwalu Pieśni Wielkopostnej - Szemud 2016"

Koncert adwentowo-kolędowy promujący płytę O Magnum Mysterium

20.12.2015 (niedziela) o godzinie 19:15 organizowany jest w Sanktuarium p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie koncert adwentowo-kolędy promujący płytę O Magnum Mysterium. Wstęp wolny.