Adeste fideles

Adeste fideles

Posty 1 - 6 z 6


Posługa: Organista
Miasto: Skołatowo
Offline
2014-11-19 22:15:17  

Witam wszystkich Użytkowników :)


Poszukuję nut do Adeste Fideles w aranżacji Davida Willcocka. Jest to opracowanie na chór, organy i orkiestrę. Chcemy przygotować ten utwór na Pasterkę ale nigdzie w Internecie nie ma śladu o takich nutach. Proszę o pomoc (skany, plik pdf).


Całość brzmi wspaniale, a w linku poniżej zamieszczam wykonanie z Bazyliki Watykańskiej.


 


Pozdrawiam :)



"Ad maiorem Dei gloriam"


Posługa: Inna
Miasto:
Offline
2014-11-21 17:18:18  

Kompozytor zdaje się żyje, więc możnaby sprobować u niego, bądź u jego syna, który również jest kompozytorem jeśli wierzyć ciotce Wiki. Wygląda na to, że może być trudno z tymi nutami, bo tylko się dają znaleźć wersje chóralne, bądź chór+org. Wypytawszy znajomych nie znalazłem. Być może gdybym miał znajomych w Anglii byłoby się udało. Oczywiście jest jeszcze możliwość zakupu. Zdaje się jednak, że to byłoby 50-100zł, bo nie znalazłem pojedyńczego wydania tylko Five Christmas Carols. No i koszty przesyłki... Sorry, że nie mam dobrych wieści.



Mariuszem jestem.

Proszę mi nie "panować".


Posługa: Organista
Miasto: Skołatowo
Offline
2014-11-21 18:13:29  

Dziękuję serdecznie :) Chodziło mi głównie o partię trąbek, więc spróbuję jakoś to samemu rozpisać. Poszukam jeszcze jakiegoś opracowania na chór i organy, żeby to ładnie połączyć :D


Pozdrawiam :)



"Ad maiorem Dei gloriam"


Posługa: Inna
Miasto:
Offline
Utworzono: 2014-11-22 12:45:20 Zmodyfikowano: 2014-11-22 12:46:25  

Może się Kolega do mnie zgłosić na mail (adres w profilu)? Mam opracowanie Willkocksa (trochę może niezbyt porządnie skompilowane przez kogoś) na chór i organy, to mógłbym podesłać.



Mariuszem jestem.

Proszę mi nie "panować".


Posługa: Organista
Miasto: Skołatowo
Offline
2014-11-22 20:03:15  

Super, dziękuję bardzo :)



"Ad maiorem Dei gloriam"


Posługa: Organista
Miasto: DRĄGÓW
Offline
2014-12-18 17:08:17  

mam pytanie czy na pieśni głos jasny się  stoi w kościele ?




Szybka odpowiedź