XXV Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu

Napisane w dniu 2021-10-22 15:25:02 przez jcuryllo.

Miejsce: Wejherowo, Filharmonia Kaszubska
Data rozpoczęcia: 2022-04-23
Szanowni Państwo,
Z nieukrywaną radością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni o Morzu, który odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Wejherowie!

Przed nami wyjątkowa jubileuszowa edycja! Wydarzenie trwa nieustannie od 1966 roku. Dotychczas wzięło w nim udział tysiące chórzystów z całego kraju. Mamy nadzieję, że ranga przedsięwzięcia o tak bogatej i długoletniej historii zachęci Państwa do udziału w Festiwalu i spotkamy się w licznym gronie. Zapraszamy do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego chóralnego święta! Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się bezpiecznie podczas trwania tego wydarzenia, a także zadbamy o szereg atrakcji związanych z Festiwalem.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a także ofertą publikacji Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej. Wspólnie z współorganizatorami służymy pomocą w doborze repertuaru konkursowego.

Źródło: XXV Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu

Wcześniejsze Nowości

13. Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Krakowie (Polska)

KRAKÓW - jedno z dwunastu najbardziej liczących się miast na świecie Była stolica Polski jest jednym z ostatnich przez masową turystykę nieodkrytych celów podróży w Europie. Tutaj papież Jan Paweł II…

XVII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek - Chełmno 2022

Szanowni Państwo. Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w XVII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek - Chełmno 2022, który odbędzie się dnia 22 stycznia 2022 r. w Auli Zespołu Szkół…

III Wielkopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Rawickiego Korpusu Kadetów - Rawicz 2021

III Wielkopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Rawickiego Korpusu Kadetów - Rawicz 2021 adresowany jest do muzyków amatorów różnych grup wiekowych. Jego celem oprócz upowszechniania…Zaloguj się, aby dodać komentarz!