Koncert na zakończenie Festiwalu św. Cecylii

Napisane w dniu 2017-01-20 17:29:09 przez pawk100.

Miejsce: Katowice, Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa
Data rozpoczęcia: 2016-11-20 16:30:00
Artysta: GOSPEL SOUND - Katowicki Chór Gospel

Już 20 listopada w kościele św. Józefa usłyszymy koncert w wykonaniu Katowickiego Chóru Gospel Sound, działającego przy parafii św. Szczepana w Katowicach Bogucicach.

Ten niezwykły zespół tworzy grupa osób, które połączyła wspólna pasja śpiewania i grania radosnej muzyki na chwałę Boga oraz dziękczynienie Stwórcy za Jego dary. Nazwa chóru oznacza dźwięk Ewangelii i nawiązuje do celu naszego istnienia, którym jest wielbienie Boga i głoszenie Słowa Bożego poprzez jak najdoskonalszą i najpiękniejszą muzykę gospel.

Obecny skład zespołu to ponaddwudziestoosobowy, czterogłosowy chór mieszany pod kierownictwem i dyrygenturą Jolanty Mitko oraz instrumentaliści:
Artur Wypich – instrumenty klawiszowe, aranże, kompozycje, Maciej Chrobok – gitara elektryczna, 
Robert Lubowiecki – perkusjonalia, 
Beniamin Pilch – perkusja, 
Kuba WOUX Wołkiewicz – gitara basowa.Źródło: Koncert na zakończenie Festiwalu św. Cecylii

Wcześniejsze Nowości

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Do 26 listopada trwają zapisy do XXIII edycji największego kolędowego przeglądu w Polsce – Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika. Przesłuchania eliminacyjne odbędą się od…

Requiem Op. 89 A. DVORAKA w ramach XII MWM "Musica Pro Europa"

Zapraszamy na XII Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne "Musica Pro Europa"! Już 19 i 20 Listopada 2016, wraz ze znamienitymi gośćmi, zaprezentujemy dwa wspaniałe dzieła muzyczne:Requiem d-moll KV626 W.…

Requiem d-moll KV626 W. A. MOZARTA w ramach XII MWM "Musica Pro Europa"

Zapraszamy na XII Międzynarodowe Warsztaty Muzyczne "Musica Pro Europa"!    Już 19 i 20 Listopada 2016, wraz ze znamienitymi gośćmi, zaprezentujemy dwa wspaniałe dzieła muzyczne:   Requiem d-moll…Zaloguj się, aby dodać komentarz!