KONCERT JUBILEUSZOWY z okazji 10-lecia istnienia Chóru Kameralnego 441 Hz

Napisane w dniu 2017-01-20 17:28:37 przez pawk100.

Miejsce: Gdańsk, Centrum św. Jana
Data rozpoczęcia: 2016-06-18 19:30:00
Artysta: Chór Kameralny 441 Hz
W sobotę 18 czerwca 2016 roku o godz. 19:30 w Centrum św. Jana w Gdańsku (ul. Świętojańska 50) odbędzie się uroczysty KONCERT JUBILEUSZOWY z okazji 10-lecia istnienia Chóru Kameralnego 441 Hz z Gdańska. Na to szczególne wydarzenie Chór szykuje szereg niespodzianek, a wśród słuchaczy (a może i nie tylko ;)) znajdzie się wiele zaproszonych przez zespół ex-Herców. Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy serdecznie!

CHÓR KAMERALNY „441 Hz” powstał w 2006 roku z inicjatywy studentów gdańskiej Akademii Muzycznej. Na co dzień prowadzi aktywną działalność koncertową, promującą repertuar muzyki najnowszej. Jego wiodącym celem jest wykonawstwo i promowanie współczesnej muzyki wokalnej. Okazjonalnie bierze także udział w warsztatach i spektaklach. Chór jest laureatem wielu nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach chóralnych. W dorobku zespołu są dwa samodzielne wydawnictwa płytowe: „Serioso-Giocoso” (LIVE DVD) i „Modern Choral Masterpieces” (CD). Założycielem i dyrygentem Chóru jest Anna Wilczewska.


Więcej na:
441hz.pl
facebook.com/441Hz


Źródło: KONCERT JUBILEUSZOWY z okazji 10-lecia istnienia Chóru Kameralnego 441 Hz

Wcześniejsze Nowości

Siergiej Rachmaninow "Całonocne czuwanie"

Zapraszamy do wysłuchania "Całonocnego czuwania" Siergieja Rachmaninowa w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego, któremu towarzyszyć będą soliści: Jadwiga Rappé - alt i Mateusz…

Ogólnopolski Konkurs Chóralny MUSICA VERA

Powracamy do korzeni. W 2004 roku w Toruniu odbył się po raz pierwszy rdzennie toruński Ogólnopolski Konkurs Chórów „Ars Liturgica” zorganizowany przez Pomorskie Stowarzyszenie Muzyki Sakralnej. Po…

Festiwal Muzyki Sakralnej MUSICA VERA - "Muzyka Nowych Świątyń"

„Można powiedzieć, że jakość muzyki zależy od czystości i wspaniałości spotkania z tym, co Boże, z doświadczeniem miłości i cierpienia. Im bardziej czyste i prawdziwe jest to doświadczenie, tym…Zaloguj się, aby dodać komentarz!