15 lat Chóru Uniwersytetu SWPS - Koncert Jubileuszowy

Napisane w dniu 2017-05-22 12:46:50 przez pawk100.

Miejsce: Warszawa, Uniwersytet SWPS
Data rozpoczęcia: 2017-05-27 19:00:00
Artysta: Chór Uniwersytetu SWPS

Nasz zespół powstał w czerwcu 2001 roku i początkowo uświetniał oprawę uroczystości uczelni. Z czasem zaczęliśmy podejmować i realizować nowe formy wypowiedzi artystycznej, jak również docierać do większego grona słuchaczy.

Uczestniczymy w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych, koncertach, festiwalach, przeglądach i konkursach chóralnych: w ciągu ponad 15 lat naszego istnienia daliśmy przeszło 100 koncertów, wzięliśmy udział w ponad dwudziestu festiwalach i konkursach w kraju i za granicą.

Koncertowaliśmy w filharmoniach, prestiżowych salach koncertowych, kościołach katolickich, prawosławnych i ewangelickich.

W swoim repertuarze mamy ponad 150 utworów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, szwedzkim, rosyjskim, łotewskim, litewskim i białoruskim, a także po łacinie oraz w języku cerkiewno-słowiańskim. 

(szczegółowy repertuar chóru)
Chór Uniwersytetu SWPS
Uniwersytet SWPSŹródło: 15 lat Chóru Uniwersytetu SWPS - Koncert Jubileuszowy

Wcześniejsze Nowości

II Festiwal Wiosna Chórów na UW

Wiosna Chórów znów na UW!   II edycja Festiwalu Wiosna Chórów na UW już za chwilę rozbudzi nas swą energią! Na scenie wielu świetnych wykonawców, intrygujący repertuar i szeroki wachlarz wrażeń.…

48. Ogólnopolski Turniej Chórów LEGNICA CANTAT

Koncert inauguracyjny Legnica Cantat  AUDIFEELS – VOCAL PLAY26.05.2017 r. godz. 19.00 (koncert biletowany)Sala Maneżowa ul. Ojców Zbigniewa i MichałaPrzesłuchania konkursowe27.05.2017 r. Sala…

Musica Sacra w Skoczowie

PONIEDZIAŁEK 22 MAJA GODZ. 19.00 KOŚCIÓŁ EWANGELICKI ŚW. TRÓJCY W SKOCZOWIE KONCERT FINAŁOWY MOJE ZACHWYCENIE Wykonawcy:  KS. BP PAWEŁ ANWEILER – słowo  JOANNA KORPIELA-JATKOWSKA – sopran ANETA WITOSZ…Zaloguj się, aby dodać komentarz!