Instrumenty - dodawanie

Niezalogowany

Dodajesz instrument jako niezalogowany użytkownik, przez co ewentualne zmiany do instrumentu będziesz musiał nanosić za pomocą emailowej korespondencji z moderatorem, co może być czasochłonne i uciążliwe. Nie będziesz miał również możliwości zobaczenia aktualnego statusu Twojego opisu. Rejestracja zajmuje tylko parę minut, a niesie ze sobą wiele korzyści.

Dodawanie nowego instrumentu do bazy danych zacznij od wprowadzenia podstawowych danych na temat lokalizacji. W pole "miejsce" można wpisać np. "Kościół św. Jakuba". Pole "ulica" nie jest wymagane, ale pomaga poprawnie zaznaczyć kościół na mapie.

Teraz można wprowadzić informacje o tym kiedy i przez kogo został wybudowany instrument. Pole "rok zakończenia budowy" proszę wypełniać tylko podając konkretny rok (np. "1947" - bez żadnych dodatkowych znaków). Pola "budowniczy" i "rok zakończenia budowy" nie są wymagane.

Wprowadź teraz najważniejsze elementy charakteryzujace organy.

Tutaj można nadać manuałom nazwy, które zostały wyraźnie zaznaczone na organach, np. Schwellwerk, Positiv, Hauptwerk, Brustwerk. Jeśli nazwy te nie zostały wyraźnie nadane to proszę te pola zostawić bez zmian (puste).

Teraz proszę wprowadzić rejestry, np. Kwinta 2 2/3'.
Można użyć dodatkowych znaczników, np. Trumpet 8'[j] zostanie wyświetlony na czerwono (jako głos językowy). Dowiedz się więcej o specjalnych znacznikach

Manuał I

Dodaj kolejny rejestr do man. I

Manuał II

Dodaj kolejny rejestr do man. II

Manuał III

Dodaj kolejny rejestr do man. III

Manuał IV

Dodaj kolejny rejestr do man. IV

Manuał V

Dodaj kolejny rejestr do man. V

Pedał

Dodaj kolejny rejestr do pedału

W następnych polach można zawrzeć opis instrumentu, jego historię, przebyte remonty, obecny stan. Nie są to wymagane pola.

Zdjęcia, filmy oraz nagrania będzie można dołączyć w drugiej części formularza (po naciśnięciu przycisku "Wyślij"). Można je również dodawać po stworzeniu wpisu korzystając z Menu->Instrumenty->Zarządzanie->Edytuj

Na koniec proszę o podanie informacji o sobie i o wprowadzonych danych. E-mail będzie widoczny tylko dla moderatorów. Umieszczajac wpis autor oświadcza, że ma do niego pełne prawa i przekazuje je serwisowi MusicamSacram.pl, pod warunkiem zachowania podpisu autora. Konieczne jest podanie imienia i nazwiska. Pole "autor" i "E-mail kontaktowy" są wymagane.